Filtruj

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Wiązania do nart zjazdowych

Nie ulega wątpliwości, że wiązania narciarskie pełnią kluczową rolę. To dlatego nie można do ich wyboru podchodzić lekceważąco. Zakup odpowiednich wiązań do nart jest niezwykle istotny. Przede wszystkim muszą one być kompatybilne z deską. Oczywiście w naszym sklepie internetowym możliwy jest zakup gotowych zestawów, jednak by lepiej je dopasować, można zdecydować się na oddzielny zakup. Bez wątpienia te wymarzone znajdziesz właśnie w naszym sklepie. W razie potrzeby służymy poradą na każdym etapie wyboru. Możesz się z nami skontaktować, a pomożemy Ci w decyzji. Wybierając wiązania narciarskie, należy kierować się swoją wagą. Niezwykle istotnym czynnikiem będą również posiadane umiejętności narciarskie oraz nawierzchnia, po której najczęściej zjeżdżamy na nartach. Wiązania nart powinny być dobrze dopasowane, gdyż tylko wtedy noga jest stabilna i odpowiednio chroniona.

Wiązania narciarskie rodzaje

Istnieje kilka rodzajów wiązań narciarskich. Dzielimy je ze względu na przeznaczenie. I tak do wyboru mamy:

  • biegowe (tylna część buta nie jest przytwierdzona),
  • przeznaczone do skoków na nartach,
  • zjazdowe,
  • touringowe, czyli inaczej turystyczne.

W sklepie silesiasport.pl posiadamy wiele modeli wiązań , dlatego warto sprawdzić pełną ofertę, by wybrać te, które będą stuprocentowo dopasowane do Twoich potrzeb.

Wiązania narciarskie w niskich cenach

Narciarskie wiązania odpowiadają za bezpieczeństwo na stoku, dlatego należy do ich wyboru podchodzić z rozwagą. But musi być bezpiecznie umieszczony w wiązaniu narciarskim, gdyż w razie upadku, łatwo będziemy mogli go dopiąć. Wszystkie wiązania do nart są złożone z dwóch elementów – tylnego i przedniego. Przednia część odpowiedzialna jest za wypięcie buta na boki, z kolei tylna odpowiada za wypięcie buta do góry. Koniecznie trzeba zadbać o odpowiednio dobrane wiązania narciarskie, a także ich profesjonalne przymocowanie do nart, gdyż zapewnimy sobie bezpieczne użytkowanie oraz jazdę na nartach.

Jak wybrać najlepsze narciarskie wiązania?

Jeśli zależy nam na tym, by wybrać odpowiednie wiązania, warto przede wszystkim odpowiedzieć sobie na pytanie, jakim jest się narciarzem. Do oceny umiejętności podchodzimy obiektywnie, określając, czy jesteśmy nowicjuszem, początkującym, a może doświadczonym narciarzem. Zasada głosi, że im bardziej jesteśmy doświadczeni, tym ciaśniejsze powinny być wiązania. Bardzo ważne jest także to, by wiązania do nart pasowały do naszego stylu jazdy i wagi ciała. Wiązania powinny wypiąć buty w odpowiednim momencie. Jeśli jesteśmy na początku swojej przygody z jazdą na nartach, warto, aby doświadczony narciarz pomógł w ustawieniu siły wypięcia wiązań narciarskich.

Idealne wiązania narciarskie – jak ustawic wiazania nart?

Należy podkreślić, że buty i wiązania narciarskie muszą pasować. Można wybrać gotowe zestawy lub dobrać narty i wiązania samodzielnie. W niektórych przypadkach konieczne będzie zamontowanie wiązań ponownie, aby były idealnie dopasowane do nowych butów. W razie potrzeby, służymy fachową poradą podczas wyboru odpowiednich wiązań do nart. Posiadamy szerokie doświadczenie, a nasz wysokiej jakości asortyment sprawia, że bez trudu każdy odnajdzie dla siebie idealne wiązania narciarskie. Zapraszamy na zakupy!

Jak oszczędzić na wiązaniach?

Wcale nie trzeba ich kupować z drugiej ręki. Udowadniamy, że cena w naszym sklepie jest naprawdę atrakcyjna. Wystarczy wybrać rodzaj wiązań, ich markę, aby korzystanie z jazdy na nartach było czystą przyjemnością. Nie wiesz jaki rodzaj będzie odpowiedni? W jakich wiązaniach będzie Ci się najlepiej jeździło? Chętnie służymy pomocą! Sport jest naszą pasją, dlatego nie ma znaczenia, czy jesteś początkującym, czy zaawansowanym narciarzem – w każdym momencie możesz do nas napisać. Cena jest na tyle atrakcyjna, że warto zdecydować się na zakup wymarzonych wiązań właśnie u nas!