Slider

SILESIASPORT.PL

 Internetowy sklep sportowy z szerokim asortymentem sprzętu letniego i zimowego

SILESIATRAVEL jest organizatorem wyjazdów narciarsko – snowboardowych w Polsce i za granicą jak również sklepem, serwisem i największą na Śląsku wypożyczalnią sprzętu zimowego. U nas mają Państwo możliwość kupienia sprzętu zarówno nowego jak i używanego lub skorzystania z wypożyczalni mogącej wyposażyć nawet kilkudziesięcioosobowe zorganizowane grupy podczas zimowych wyjazdów – oferujemy kilkaset sztuk nart, snowboardów, butów i resztę ekwipunku potrzebnego do uprawiania sportów zimowych.
Nasza wypożyczalnia cieszy się ogromną popularnością na rynku lokalnym, z każdym dniem poszerzając rzeszę odbiorców poza teren śląska.

Z myślą o Państwa oczekiwaniach przygotowaliśmy również szeroką ofertę wyjazdów zimowych w korzystnych cenach. Chcąc zapewnić obsługę na najwyższym poziomie staramy się, aby nasze obiekty kwaterunkowe były położone w jak najdogodniejszych lokalizacjach, zapewniając dodatkowe atrakcje po nartach np. basen, dyskoteki, restauracje, kina, atrakcje dla dzieci.

Konkurencyjne ceny, profesjonalna obsługa oraz wysoka jakość oferowanych usług to nasza wizytówka. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, która jest na tyle zróżnicowana, że zaspokoi wymagania zarówno wytrawnych narciarzy i snowboardzistów, jak i osób stawiających pierwsze kroki na stoku.

Kadra SILESIATRAVEL to osoby mające kilkunastoletnie doświadczenie w branży sportów zimowych jak i organizacji wypoczynku zarówno dla dorosłych, jak i dzieci i młodzieży. Dla nas to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja, z pomocą której chcemy zarażać wszystkich aktywnym spędzaniem wolnego czasu i przekazywać swoje bogate doświadczenie podczas organizowanych przez nas szkoleń czy służyć pomocą przy doborze odpowiedniego sprzętu.

SILESIATRAVEL Sp. z o.o.
ul. Kolejowa 1
40-706 Katowice
tel. 519 850 775

Punkt odbioru towaru:
ul. Kolejowa 1
40-706 Katowice

NIP: 634-297-56-76
REGON: 385920305
KRS 0000837416

konto bankowe (ING):
96 1050 1214 1000 0090 8097 9785