Filtruj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Ochraniacze

Odpowiednie ochraniacze na rolki, narty i rower to absolutne minimum konieczne do ochrony podczas jazdy i ćwiczeń. Bez względu na poziom zaawansowania, jaki posiadasz, kontuzje zdarzają się nawet najlepszym sportowcom, dlatego zabezpieczenie przed wszelkiego rodzaju urazami jest niezwykle istotne. W naszym sklepie silesiasport.pl znajdziesz produkty, które pozwolą Ci bezpiecznie uprawiać ulubione sportowe dyscypliny w przestrzeni miejskiej oraz wypoczynkowej.

Jakie ochraniacze na narty wybierać?

Trudne stoki, bardzo szybka jazda, chwila nieuwagi i jesteśmy narażeni na utratę zdrowia. Jeśli chcemy w odpowiedni sposób zabezpieczyć się przed kontuzjami i zadbać o swoje bezpieczeństwo, warto pamiętać o ochraniaczach narciarskich. Oprócz kasku, który chroni naszą głowę, produkt zabezpieczy również inne elementy naszego ciała takie jak kolana i ręce. W naszym sklepie sportowym znajdziesz wspomniane ochraniacze narciarskie oraz wiele innych tego typu zabezpieczeń.

Zadbaj o inne części ciała

Jeżeli wyposażyłeś się już w odpowiedni kask i Twoja głowa jest zabezpieczona, do pełni szczęścia potrzebujesz jeszcze ochraniacz na plecy oraz ochraniacz na kolana. W razie wypadku zabezpieczą one najbardziej narażone na kontuzje partie Twojego ciała. Szczególnie istotny jest kręgosłup. Zdaniem profesjonalnych sportowców i lekarzy, urazy tej części ciała mogą mieć najbardziej dotkliwe skutki grożące nawet kalectwem. Dzięki naszym produktom możesz być pewien, że w dużej mierze minimalizujesz takie niebezpieczne sytuacje i możesz cieszyć się uprawianiem sportu. Nie zapomnieliśmy również o Twoich pociechach. Ochraniacze narciarskie dla dzieci to kolejna kategoria naszych produktów, którą warto odwiedzić.

Ochraniacze rowerowe i ochraniacze na rolki

Jeśli lepiej się czujesz, uprawiając sport w przestrzeni miejskiej, tylko kilka razy do roku możesz pozwolić sobie na wyjazd na narty, lub po prostu wolisz rolki i rower, trafiłeś idealnie. W naszym sklepie znajdziesz szereg produktów takich jak ochraniacze na rower i ochraniacze na rolki, które w odpowiedni sposób uchronią Twoje ciało przed nieprzyjemnymi otarciami i poważniejszymi kontuzjami. Pomimo że jazda na rolkach i na rowerze nie jest tak narażona na kontuzje, jak zjazdy po stromych stokach, to warto posłuchać opinii osób, które uprawiają te sporty wyczynowo lub ekstremalnie. Wszyscy zgodnie twierdzą, że zderzenie z twardym betonem, może być równie niebezpieczne co kontuzje narciarskie.

Aby uniknąć takich sytuacji, z pomocą przychodzą produkty naszej firmy takie jak ochraniacze na nadgarstki przystosowane do jazdy na rolkach, lub ochraniacze na rower. Po zapoznaniu się z pełną gamą produktów, odkryjesz, jak wiele elementów Twojego ciała należy chronić. Wbrew panującej opinii, ochraniacze ze względu na wysoką jakość i dopasowanie nie krępują ruchów i ze względu na nowoczesny design nie wpływają negatywnie na outfit. Na stronie naszego sklepu znajdziesz również produkty dla najmłodszych, znajdujące się w kategorii ochraniacze na rolki dla dzieci.