Filtruj

Wyświetlanie 1–16 z 23 wyników

Deskorolka longboard – szeroki wybór desek

Longboardy to deski, które posiadają długość co najmniej jednego metra. Można oczywiście spotkać się również z mniejszymi deskami, które posiadają ogromną mobilność. Deski o niewielkich rozmiarach pozwalają cieszyć się wszystkim, co oferuje deskorolka longboard. Typowymi cechami, jeśli chodzi o longboardy, są szerokie traki reverse king-pin, duże koła, które wyróżniają się średnicą co najmniej 60 mm. Deska wyposażona właśnie w taki osprzęt sprawia, że użytkownik może czerpać naprawdę ogromną przyjemność z jazdy w porównaniu do innych deskorolek. Longboard deska pozwala także na osiąganie znacznie większych prędkości, co jest ogromnym plusem miejskiej jazdy.

Longboard to sport, który powstał w Kalifornii. Za jego wymyślenie odpowiadają surferzy. To właśnie oni szukali alternatywnego zajęcia w bezwietrzne dni. Można powiedzieć, że longboard to miejski surfing. Od tamtej pory longboardy znacznie ewoluowały, stając się nieodłącznym elementem miejskiego krajobrazu.

Longboard sklep online

W ofercie z naszej strony można znaleźć różnorodne longboardy gwarantujące ogromną przyjemność jazdy. Jeśli zależy Ci na znalezieniu fajnego hobby sprawiającego Ci frajdę, warto zdecydować się właśnie na longboard. Cena jest niezwykle atrakcyjna w porównaniu do jakości sprzętu. Nie trzeba wydawać ogromnych sum na to, by cieszyć się jazdą na longboardzie.

Longboardshop

W naszej ofercie znajdują się longboardy różnych typów. Możesz zdecydować się na takie, które stuprocentowo odpowiadają Twoim wymaganiom. Każdy, kto szuka wysokiej jakości longboardów, z pewnością nie będzie zawiedziony. Wystarczy wybrać idealną deskorolkę dla siebie i czerpać przyjemność z jazdy. W razie potrzeby możesz udoskonalić swój sprzęt.

Jeśli szukasz wyjątkowego sklepu internetowego z longboardami, świetnie trafiłeś. Gwarantujemy szeroki wybór longboardów w najwyższej jakości, przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnej ceny. W razie potrzeby służymy fachową poradą podczas wyboru odpowiedniej deski.

Deskorolka longboard – style jazdy

Jeśli chodzi o longboardy, można wyróżnić kilka stylów jazdy: freeride, downhill, cruising, dancing, LDP (long distance push). Do najbardziej popularnych należą longboardy do cruisingu (swobodnej jazdy miejskiej). Można je znaleźć w naszym sklepie internetowym. Klasycznym kształtem jest Pintail, czyli longboard, który kształtem przypomina deskę surfingową. To właśnie on będzie najlepszy do cruisingu, jednak inne modele również się sprawdzą. Jeśli interesuje Cię freeride, wybierz long board o twardszych kołach i mniejszej powierzchni styku z nawierzchnią. Longboardy do dancingu są najdłuższe i mogą mieć nawet 130 cm. Wszystko po to, by zagwarantować sobie jak największą powierzchnię do tańczenia. Longboard do downhillu jest najkrótszy, a koła mają wysoką przyczepność. Chodzi o to, by rider w zakrętach mógł się utrzymać nawet wtedy, gdy zjeżdża z dużą prędkością. W naszej ofercie znajdziesz wyjątkowe deski longboard – sprawdź sam! Zadbaj o swoje bezpieczeństwo – rozważ zakup akcesoriów typu ochraniacze kaski. Wbrew pozorom upadki i kontuzje mogą zdarzyć się naprawdę często. Szczególnie w przypadku dzieci łagodzenie ich skutków jest koniecznością. Pomogą Ci w tym odpowiednio dobrane kaski ochraniacze.

Jeśli chcesz już dziś jeździć na longboardzie to zapraszamy do zakupów! Wszelkie informacje na jego temat znajdziesz u naszych specjalistów!