Filtruj

Wyświetlanie jednego wyniku

Gogle narciarskie na każdą kieszeń

Gogle narciarskie to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia każdego amatora zimowych sportów. Produkt jest niezbędny zarówno w trakcie jazdy na nartach, jak i snowboardzie. Ze względu na dużą ilość promieni słonecznych przyciąganych przez śnieg, niebezpiecznie wystających gałęzi czy okruchów lodu zmierzających w kierunku naszych oczu podczas zjazdu narciarskiego za plecami drugiej osoby, ochrona oczu i twarzy jest kwestią niezwykle ważną. Gogle narciarskie zapobiegają wszelkim urazom, chroniąc nas przed wszystkimi niebezpieczeństwami. Jak wybrać ich odpowiedni model i na co zwracać uwagę? Czy cena ma znaczenie? Zapraszamy do lektury.

Zacznij od soczewek w goglach narciarskich

Najważniejszą kwestią którą należy się kierować w trakcie zakupu gogli narciarskich, jest typ soczewek. Na rynku istnieje wiele modeli, wyposażonych w specjalne technologie, wpływające na bezpieczeństwo i jakość widzenia. Aby wybrać odpowiednie soczewki, należy zastanowić się, jaka pogoda czeka na nas na stoku, oraz dopasować produkt do swojego poziomu zaawansowania. Należy zwrócić uwagę na oznaczenia takie jak S0 – kolor biały, który przepuszcza od 80% światła i znakomicie nadaje się do jazdy przy słabym świetle, lub S4 – kolor czarny, który sprawdzi się w trakcie największego słońca. Cena będzie zróżnicowana w zależności od soczewek.

Gogle narciarskie a soczewki i cena

W goglach narciarskich wyróżniamy kilka rodzajów soczewek. Pierwsza z nich posiada powłokę polaryzacyjną, która zwiększa kontrast widzenia i likwiduje odblaski. Jednak najważniejszą cechą gogli polaryzacyjnych jest zmniejszenie intensywności światła które odbija się od śniegu. Ta cecha znacząco wpływa na zmęczenie oczu, dzięki czemu możesz dłużej cieszyć się zabawą na śnieżnych stokach. Godna polecenia jest również powłoka REVO, która oprócz ochrony oczu i twarzy, odbija słońce, tworząc warstwę lustrzaną. Na rynku dostępne są również produkty z powłokami typu Anti-Fog czy z filtrem UV, jednak różnią się tylko parametrami. Najważniejsze, aby produkt chronił użytkownika przez słońcem i nie dopuścił do powstania groźnych chorób takich zapalenie spojówek czy zaćma.

Wentylacja w goglach narciarskich

Kolejną istotną kwestią na jaką należy zwrócić uwagę przy zakupie damskich i męskich gogli narciarskich, jest wentylacja. Na rynku dostępne są produkty z wentylowaną ramą lub soczewką. Pierwsza kategoria to gogle które posiadają system wentylacji znajdujący się w ramie. Niestety w momencie braku aktywności, zaczynają parować, więc należy je często zdejmować. Z tego względu polecamy gogle z wentylowaną soczewką. Produkt paruje zdecydowanie mniej i polecany jest dla średniozaawansowanych użytkowników.

Różne modele

W naszej ofercie znajdziesz gogle narciarskie damskie, męskie oraz dziecięce. Nie można o nich zapominać podczas uprawiania sportów zimowych. Okulary narciarskie mogą mieć różne pole widzenia, dlatego tak istotny jest wybór odpowiedniego produktu, jego cena, szczegóły, informacje o jakości. Sporą popularnością cieszą się gogle narciarskie uvex czy gogle narciarskie 4f, dragon i inne, trzeba jednak podkreślić, że nasz sklep oferuje gogle od innych cenionych producentów, dlatego bez trudu można odnaleźć te, które spełnią oczekiwania. Ich cena także jest bardzo atrakcyjna! Najważniejsze to to, aby gogle uvex czy inne gwarantowały odpowiednie pole widzenia. Wtedy możemy uprawiać sporty zimowe bez obaw. W ofercie sklepu zrobisz wymarzone zakupy! Niska cena i wysoka jakość mogą iść w parze, a my to udowadniamy! Wybierz odpowiednie sortowanie i znajdź model dla siebie!

Oferta gogli narciarskich – niska cena, wysoka jakość

Gogle narciarskie dostępne w naszym sklepie posiadają wszystkie wyżej wymienione cechy. Warto zaznaczyć, że w naszej ofercie posiadamy gogle męskie i damskie, występujące w różnych rozmiarach i kształtach. Produkty charakteryzuje dynamiczny design i szeroka gama kolorystyczna. Nie zapomnieliśmy również o najmłodszych. Gogle dla dzieci są lekkie i posiadają wygodne rozmiary, ale podobne parametry, dzięki czemu możesz być spokojny o zdrowie Twoich pociech. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Odpowiednie narciarskie okulary

Nasz sklep to szeroki wybór różnorodnych modeli. To, co nasz wyróżnia, to niezwykle atrakcyjna cena. Wystarczy wybrać sortowanie – “najniższa cena”, by przekonać się, że świetnej jakości okulary nie muszą kosztować fortuny! Jeśli masz jakiekolwiek pytania, możesz napisać na nasz adres e-mail. Chętnie udzielimy Ci odpowiedzi na nurtujące pytania.