Filtruj

Wyświetlanie 1–16 z 23 wyników

Najlepsze kaski rowerowe

W przypadku zakupu wymarzonego roweru warto nie tylko poświęcić czas na dobór części jego wyposażenia (opony rowerowe, rowerowe błotniki, pompki rowerowe, siodełka rowerowe, liczniki rowerowe, bagażniki i innego typu akcesoria rowerowe) czy wybór odpowiedniej garderoby (buty rowerowe, koszulki rowerowe, rękawiczki rowerowe, okulary sportowe), ale silny nacisk należy położyć na kwestię bezpieczeństwa podczas jazdy. Zapewni je nie tylko odpowiednio dobrane oświetlenie rowerowe, lecz przede wszystkim idealnie dopasowany rozmiar i model kasku. To dlatego oferujemy różnorodne modele kasków rowerowych: męskie, damskie i dziecięce, by każdy mógł wybrać idealny kask dla siebie. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo zaczyna się od głowy, a jazda bez odpowiedniej jej ochrony nie jest odpowiedzialna. Wystarczy zwrócić uwagę na wyczynowych kolarzy. Bez wątpienia kask na rower to obowiązkowy element wyposażenia – niezależnie czy chodzi o rowery miejskie, rowery trekkingowe, rowery górskie, rowery szosowe czy rowery dziecięce. Kask do roweru zakładamy zarówno w przypadku jazdy terenowej, jak i miejskiej.

Kask rowerowy z szybką

Proponujemy różnorodne kaski rowerowe dla każdego. W naszej ofercie znajdują się kaski do rowerów górskich, szosowych, miejskich oraz dziecięcych. Istnieje możliwość indywidualnego dopasowania kasku do kształtu głowy – jego rozmiar musi być idealnie dobrany. Ogromną zaletą, jeśli chodzi o kaski rowerowe dla dzieci, jest niewielka waga. Są one niemal niezauważalne, jednak gwarantują odpowiednią ochronę.

Kask rowerowy dziecięcy, damski i męski

Niegdyś kask rowerowy miejski kojarzył się negatywnie. Obecnie nie wzbudza już takich emocji. Nie jest prawdą, że kask rowerowy bell powinny nosić tylko dzieci! Istnieją także modele damskie i męskie. Kask rowerowy to gwarancja bezpieczeństwa – niezależnie od tego, jak długie trasy pokonujemy. Warto pamiętać o tym, że nieszczęśliwy wypadek może się zdarzyć nawet pod domem.

Różnorodne tanie kaski rowerowe

Oferujemy rozmaite kaski dziecięce, męskie i damskie. Niezależnie od tego, czy poruszasz się na klasycznym góralu, szosówce, czy niezwykle eleganckim holendrze, znajdziesz dobry kask rowerowy w naszej ofercie. Kaski MTB są przeznaczone do jazdy na terenach górskich, które są bardzo wymagające. Kask miejski chroni nas podczas jazdy po mieście. Kaski rowerowe damskie miejskie mają mniej opływowy kształt. Na uwagę zasługuje ciekawy design.

Kask na rower szosowy przypomina nieco kask MTB, jednak nie posiada daszka z przodu. Proponujemy także kask typu „orzeszek”, z którego korzystają przeważnie fani BMX’ów, ale również rolkarze czy deskorolkarze.

Niezależnie od tego, czy interesuje Cię kask rowerowy poc, kask rowerowy szosowy, kask rowerowy full face, kask kolarski, znajdziesz wymarzony w naszej szerokiej ofercie. Proponujemy także kask dziecięcy na rower dla najmłodszych.

Idealne kaski rowerowe Bell i Giro

Interesuje Cię kask rowerowy Giro? A może myślisz o kupnie kasku Bell? Znajdziesz je w naszym internetowym sklepie sportowym. Kupując kask rowerowy dla dzieci czy dorosłych, warto na wstępie określić potrzeby i wymagania. Dobry kask to taki, który stawia opór naciskowi. By zapewnić sobie wysoki komfort, warto sprawdzić, czy kask rowerowy dla dziecka lub dorosłego ma wnętrze wykonane z miękkiej pianki lub gąbki.

Kaski rowerowe szosowe

Wybierając dla siebie kaski rowerowe lub decydując się na kask dla dziecka trzeba pamiętać o tym, że muszą być idealnie dopasowane. Tylko wtedy stuprocentowo spełnią swoją rolę. Warto również zwrócić uwagę na aspekt wizualny. W naszym sklepie sportowym wybór jest na tyle ogromny, że każdy znajdzie idealne kaski rowerowe dla siebie – bez względu na płeć czy wiek.