Filtruj

Wyświetlanie jednego wyniku

O damskim i męskim plecaku w kilku słowach

Plecak od lat towarzyszy ludziom podczas podróży, w drodze do pracy, na uczelnie lub do szkoły. Wybór odpowiedniego modelu zależy od wielu kwestii między innymi outfitu i zastosowania. Najpopularniejszą kategorią wśród tego typu produktów są bez wątpienia plecaki sportowe i plecaki turystyczne.

Plecaki sportowe damskie i męskie

Plecaki sportowe są najbardziej uniwersalną grupą produktów. Ich zastosowanie nie kończy się na wycieczkach, ale spełniają również rolę plecaków młodzieżowych i miejskich. Przy wyborze odpowiedniego produktu warto kierować się nie tylko ceną i estetyką, ale w głównej mierze parametrami. Należą do nich: pojemność liczona w litrach, układ i wielkość kieszeni oraz wszelkiego rodzaju schowków, a także waga plecaka – która nie powinna być zbyt duża. W ofercie naszego sklepu znajdziesz plecaki turystyczne i sportowe o uniwersalnym wyglądzie. Dzięki temu, oprócz wymienionych wyżej wysokich parametrów, dopasujesz swój produkt do outfitu.

Tanie plecaki są zazwyczaj słabo odporne na użytkowanie, a kupno droższego modelu pozwoli na bezproblemowe korzystanie z produktu. Plecaki górskie i sportowe nie należą do najtańszych, ale wygoda i komfort użytkowania pozwalają nam twierdzić, że na produktach tego typu nie warto oszczędzać. Plecaki firmowe przechowają dużą ilość akcesoriów, a dzięki odpowiedniej wadze zapewnią stabilność i nie będą utrudnieniem na górskich szlakach.

Plecaki rowerowe

Firmy zajmujące się produkcją plecaków całkiem niedawno odkryły potrzeby profesjonalnych kolarzy i fanów rowerowych wycieczek. Efektem tego, jest pojawienie się na półkach coraz większej ilości modeli plecaków rowerowych. Ze względu na fakt, że fani dwóch kółek nie czują się komfortowo z dużą ilością bagażu na barkach, wśród dedykowanych modeli możemy znaleźć plecaki o mniejszej pojemności i niższej wadze niż plecaki sportowe czy miejskie. Produkt ma za zadanie pomieścić ekwipunek niezbędny w jednodniowej wycieczce i nie obciążyć pleców.

Plecak podróżny czy walizka?

Plecaki podróżne to największe dostępne na rynku produkty tego typu. Charakteryzują się większą pojemnością niż plecaki turystyczne i mają za zadanie pomieścić bagaż niezbędny podczas kilkudniowej podróży. Pomimo że coraz więcej klientów wybiera podręczne walizki, plecaki podróżne nadal doskonale sprawdzają się w trudnych terenach. Podczas zakupu produktu, zwróć uwagę na jego pojemność i materiał, z którego został wykonany. Oryginalne plecaki posiadają również szereg certyfikatów związanych z odpornością na uszkodzenia i są wodoodporne.
Plecaki miejskie

Plecaki miejskie, które posiadamy w ofercie naszego sklepu, dostępne są w wersji damskiej i męskiej. Produkt pozwala na przechowanie artykułów związanych z wyjściem do pracy lub szkoły. W doskonały sposób zabezpiecza sprzęt w postaci laptopa czy dokumenty i jest wygodniejszy od klasycznej torby na ramię. Warto zaznaczyć, że nowoczesny design plecaków miejskich podkreśla styl i łatwo dopasować go również do eleganckiego outfitu.