Filtruj

Wyświetlanie jednego wyniku

Okulary przeciwsłoneczne

Okulary przeciwsłoneczne to nie tylko znakomity dodatek do całorocznego outfitu. To przede wszystkim przedmiot, bez którego nie powinno wychodzić się z domu. Powodem tego jest fakt, że promienie słoneczne, bez względu na porę roku, mogą przedostawać się do oka, powodując wiele schorzeń i chorób. Pamiętaj o okularach słonecznych, kiedy słońce świeci mocno, a Twoje oczy będą Ci wdzięczne.

Tanie okulary przeciwsłoneczne

Żyjemy w czasach, w których, aby cieszyć się odpowiednią jakością produktów, trzeba zapłacić więcej. O ile można oszczędzać na gadżetach, których posiadanie nie wpływa na jakość naszego zdrowia, o tyle na okularach przeciwsłonecznych oszczędzać po prostu nie warto. Tanie okulary damskie i okulary męskie kupione na przysłowiowym bazarze mogą zwyczajnie szkodzić. Dzieje się tak dlatego, że źrenice na słońcu samoistnie się zwężają, aby jak najmniejsza ilość promieni słonecznych dostała się do oka.

Korzystanie z okularów słonecznych bez dobrej jakości filtra, powoduje rozszerzanie się źrenicy. Tanie okulary przeciwsłoneczne pozwolą więc, na dostanie się do oka większej ilości szkodliwych promieni.

Jak wybrać dobre okulary przeciwsłoneczne

Pomimo że okulary słoneczne to niezwykle modny gadżet, nie warto kierować się przy ich wyborze, tylko trendami i modą. W pierwszej kolejności zwróć uwagę na bezpieczeństwo i troskę. Zapoznaj się z jakością filtra, porównaj go do innych tanich okularów i odpowiedz sobie na pytanie, czy oszczędzanie na zdrowiu oczu ma jakikolwiek sens. Pamiętaj również, aby przy wyborze okularów męskich i damskich, sprawdzić kilka istotnych kwestii. Jedną z nich jest niewielki znaczek CE. Oznacza on, że produkt posiada certyfikat Unii Europejskiej i spełnia jej standardy.

Dzięki temu masz pewność, że okulary słoneczne zostały poddane testom i badaniom na ochronę wzroku przed słońcem. Kolejną kwestią jest dobór szkła. Nie powinno być zbyt ciemne, aby źrenice nie poszerzyły się w trakcie wystawienia ich na słońce. Najbezpieczniejszą opcją są kolory: zielony, szary, lub brązowy. Okulary przeciwsłoneczne powinny zapewniać komfort patrzenia i pełną ostrość widzenia. Ceny okularów mogą się różnić w zależności od wyżej wymienionych kwestii. W przypadku okularów sportowych należy sprawdzić ich działanie jeszcze bardziej. W trudnych warunkach górskich słońce może powodować największe problemy i najmocniej oddziaływać na nasze oczy. Odpowiednio dobrane okulary pozwolą cieszyć się urokami przyrody bez obawy o zdrowie.

Modne i markowe okulary przeciwsłoneczne dostępne w naszym sklepie

Zarówno męskie, jak i damskie okulary przeciwsłoneczne dostępne w naszym sklepie, wyróżnia wysoka jakość. Nasze produkty posiadają filtry i atesty unijne, dzięki którym będą z powodzeniem służyły Ci przez wiele sezonów, zapewniając odpowiedni wygląd, dopasowanie do outfitu i w bezpieczny sposób zabezpieczając Twoje oczy. Decydując się na zakup naszych produktów, dostajesz do ręki okulary słoneczne, dzięki którym będziesz miał pewność, że mądrze wydałeś pieniądze.