Filtruj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Koszulki sportowe

Wydawać by się mogło, że zakup zwykłej koszulki sportowej to prosta sprawa. Przecież nie trzeba być znawcą mody i śledzić trendów, aby wybrać idealny T-shirt. Niestety to tylko pozory. Odpowiednia koszulka sportowa posiada szereg cech, na które warto zwrócić uwagę. Wysokiej jakości tkanina, dopasowanie, wzór czy firma, mogą stanowić nie lada problem. Oto kilka prostych informacji, dzięki którym ten podstawowy element garderoby posłuży Ci na długo.

Koszulka sportowa damska i męska – odpowiedni materiał

W każdym tekście zamieszczonym na naszej stronie zwracamy uwagę na materiał z którego produkt został uszyty. Odpowiednia tkanina ma znaczący wpływ na komfort noszenia przede wszystkim koszulki, znajdującej się w bezpośrednim sąsiedztwie naszego ciała. Tanie produkty są zazwyczaj uszyte z kiepskiej jakości materiałów, nieprzepuszczających powietrza. Skutkiem tego, jest nadmierne pocenie które bardzo niekorzystnie wpływa na Twoją skórę, powodując otarcia i pieczenie. Z tego względu polecamy kupno koszulki sportowej wykonanej w 100% z naturalnej tkaniny. Najlepsza w tym wypadku będzie bawełna, która nie wpływa negatywnie na ciało i nie jest groźna dla alergików.

Modny krój koszulki sportowej

Kolejną niezwykle istotną kwestią wizualną jest zakup T-shirtu w odpowiednim i modnym kroju. Jednym z jego elementów są rękawki, które powinny przylegać do ramienia. Równie ważny jest dekolt który może mieć różną głębokość i kształt. Na rynku występują klasyczne T-shirty z okrągłym wycięciem oraz te w kształcie litery V. Jeżeli należysz szczupłych i wąskich osób, polecamy pierwszy wariant. W przypadku rozbudowanej sylwetki wybór koszulki z głębokim wycięciem, podkreśli umięśnioną klatkę piersiową.

Należy również pamiętać o odpowiednim rozmiarze koszulki sportowej. Kwestia dotyczy zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Na ulicach często obserwujemy osoby, ubrane w zbyt ciasne lub luźne T-shirty. Wizualne wrażenie takich stylizacji jest kiepskie, dlatego najlepiej przymierzyć koszulkę przed zakupem, lub dokładnie znać swój rozmiar. W tym wypadku sytuacja wygląda podobnie jak w przypadku dekoltu. Osobom z dodatkowymi kilogramami zaleca się luźniejsze koszulki, a szczupłym produkty mocno dopasowane.

Koszulki sportowe z nadrukiem

Większość T-shirtów posiada nadruk który nie ma większego znaczenia, jak tylko poprawić jakość wizualną produktu. Warto jednak zaznaczyć, że można również znaleźć koszulki z napisem który niesie za sobą motto lub przesłanie. Niektóre firmy umożliwiają wybór własnego motywu lub hasła które znajdzie się na koszulce. Wybór w tym wypadku jest kwestią indywidualną i zależy od klienta.

Oferta produktów Silesia Sport

Podsumowując, w naszej ofercie znajdziesz szereg koszulek sportowych damskich i męskich w doskonałej jakości i niskiej cenie. To wszystko dzięki współpracy ze znanymi markami i producentami odzieży. Warto podkreślić, że stale powiększamy ofertę naszych produktów i wprowadzamy wyprzedaże. Wejdź na stronę internetową silesiasport.pl już dziś!