Najgorętszy wyjazd sezonu!

W tym okresie popularne francuskie Les Deux Alpes zostanie opanowane przez Polaków!

Podczas tygodniowego wyjazdu zaplanowaliśmy dla was masę atrakcji. Zaczynając od jazdy po obszarze ponad 1200ha, tras oraz terenów freeride'owych i jednego z większych snowparków w Europie z pełnowymiarowym Halfpipe, gdzie będziecie mogli spotkać najlepszych polskich zawodników, pokazujących swoje extremalne sztuczki. Dodatkowo macie opcję szkolenia by podciągnąć własne umiejętności pod okiem profesjonalistów. Nie schodząc jeszcze ze stoku od godziny 15 działał będzie nasz Apres Ski z Polskimi DJ'ami!

Po powrocie do apartamentów nie będziecie mogli się nudzić, miasto oferuje: basen, lodowisko, halę sportową, squasha, park linowy, wild water rafting, ściankę wspinaczkową, oraz wiele innych atrakcji. Codziennie organizowane będą zawody, czy to ping-pong, walki sumo, turniej piłkarzyków, piłki nożnej, koszykówki, itd. w których najlepsi zdobędą cenne nagrody. Różne konkursy i zabawy odbędą się również na stokach. Aby szybciej poznać trasy i miasteczko zorganizujemy gry terenowe, oraz zawody niespodziankę, o której więcej niebawem (G.N.A.R. is back!). Odbędzie się też klasyczny slalom na czas ;-)

L2A znane jest z tego, że żyje równie intensywnie nocą. Gdy słońce będzie się chylić ku zachodowi my będziemy organizować, spotkania tematyczne, warsztaty fotograficzne, taneczne, freestylowe, możecie liczyć na nocną jazdę z pochodniami, oraz wieczór regionalny.

Każdy z uczestników naszego wyjazdu otrzyma opaskę, która pozwala na darmowy wstęp do klubów w miasteczku, gdzie codziennie odbywać się będą imprezy do rana z naszymi DJ'ami.

GWIAZDY

Ponieważ są to „Dni Polskie” jadą z nami Polskie Gwiazdy - możecie liczyć na koncerty takich wykonawców jak:
AFROMENTAL, MARIUSZ KAŁAMAGA, FUTURE FOLK, DJ HWR, RAHIM, WUJEK SAMO ZŁO i wiele innych. Przewidujemy również kilka niespodzianek.
Afromental
Afromental to siedmiu pełnych energii i bardzo uzdolnionych facetów. Każdy z nich to wyrazista i nietuzinkowa postać. Zarówno prywatnie, jak i na scenie stanowią bardzo zgraną grupę. Grupę, jakiej jeszcze w Polsce nie było!

Muzyka, którą tworzą to wypadkowa inspiracji wszystkich członków zespołu. Repertuar grupy to mieszanka funky, soulu, R&B, hip-hopu, popu i rocka.

Afromental to: ŁOZO (Wojciech Łozowski - wokal), TOMSON (Tomasz Lach – wokal), ŚNIADY (Bartosz Śniadecki - instr. klawiszowe), BARON (Aleksander Milwiw-Baron – gitara), LAJAN (Wojciech Witczak – bas), TORRES (Tomasz Torres - perkusja), DZIAMAS (Grzegorz Dziamka - instr. perkusyjne).

Mariusz Kałamaga
polski artysta kabaretowy, prezenter telewizyjny, członek i lider kabaretu Łowcy.B.

Pochodzi z Bytomia. Ukończył Liceum Ekonomiczne w Bytomiu. Studiował animację społeczno-kulturalną na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie na Wydziale Etnologii i Nauk o E dukacji. Tam też poznał resztę grupy i wspólnie z nimi założył kabaret Łowcy.B[1].

Od 2008 do 2009 był wspólnie z Piotrem Bałtroczykiem i Jerzym Kryszakiem współprowadzącym programu Piotr Bałtroczyk na żywo. Przeprowadzał w nim rozmowy z zaproszonymi gośćmi w barze U Piotra. Od kilku lat wraz z kolegami z Bytomia współtworzy PGR (Punkową Grupę Rozweselającą) o nazwie Ja mmm chyba ściebie.

Od 13 marca 2010 prowadził wraz z Katarzyną Cichopek program w telewizji Polsat, Tylko nas dwoje. Just the Two of Us.

Od 2 października 2010 do 20 listopada 2010 roku prowadził wraz z Tomaszem Kammelem w telewizji Polsat program Stand up. Zabij mnie śmiechem.

Future Folk
Wybuchowa mieszanka muzyki elektro i góralszczyzny z Podhala ! Dwóch członków Future Folk - STANISŁAW KARPIEL - BUŁECKA i SZYMON CHYC-MAGDZIN, rodem z Zakopanego, wnoszą typowe dla regionu elementy tradycji ludowej, które wzbogacone zostały o nowoczesne brzmienia MATTA KOWALSKY’EGO. Ostatnio wydali swój debiutancki album, który cieszy się bardzo duża popularnością :)

Wujek Samo Zło
WUJEK SAMO ZŁO a własciwie Maciej Gnatowski. Znany głwonie z Baku Baku składu formacji wspierającej Kaliber 44. WSZ współpracował ponadto z takimi wykonawcami jak: Slums Attack, Kaliber 44, Paresłów, Waco, DJ 600V, Sistars , Abradab, Transmisja , DonGURALesko, Matheo, Tede, DJ Decks, Numer Raz, Proceente oraz DJ Haem. Finalista Wielkiej Bitwy Warszawskiej 2011 (WBW). Podczas pojedynków freestyle’owych posługuje się pseudonimem Osama Bin Zło. Jako konferansjer prowadził m.in. Hip-hop Night Battle i Rap History Warsaw.

Rahim
RAHIM, a właściwie Sebastian Salbert (ur. 17 listopada 1978 w Katowicach), znany również jako Straho – polski raper, producent muzyczny, ale także przedsiębiorca. Właściciel agencji artystyczno- wydawniczej MaxFloRec. Były członek między innymi zespołów 3xKlan czy Paktofonika. Od 2003 roku wraz z Fokusem współtworzy projekt Pokahontaz. Prowadzi także solową działalność artystyczną.

W 2001 roku wraz z zespołem PAKTOFONIKA otrzymał nagrodę polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka w kategorii Album roku hip hop za płytę pt. Kinematografia (2000). W 2011 roku Salbert został sklasyfikowany na 25. miejscu listy 30 najlepszych polskich raperów według magazynu Machina.

Dj HWR
DJ HWR (MAXFLOREC) - Producent bitów dla takich artystów jak m.in.: Grubson, Metrowy, HK Rufijok, Biak, Skorup, Majkel, Marian Wielkopolski aka Mass Cypher...

Jako DJ swoje umiejętności oraz imprezowy kunszt prezentował w większości miast naszego kraju, od Pomorza po Tatry, oraz poza jego granicami w Niemczech, Czechach, na Słowacji, oraz Ukrainie. Styl grania to kolaż przeróżnych gatunków muzycznych (głównie czarna muzyka: RAP, R’N’B, REGGAE, FUNK) przesiąknięta wibracjami muzyki klubowej jak: DUBSTEP, D’N’B, czy BREAKBEAT, wszystko to jest okraszony sporą ilością skreczy i techniki. Od 2010 roku członek wytwórni MaxFloRec.

ATR AKC JE

MISTRZOSTWA POLSKI HALF PIPE

Największą atrakcją dla miłośników białego szaleństwa będą pierwsze międzynarodowe Mistrzostwa Polski HALF PIPE, w których udział wezmą najlepsi krajowi i zagraniczni zawodnicy.

PRAKTYCZNE INFO/ ZAKWATEROWANIE

W Cenie 1520zł zawiera się:

 • 7 noclegów w apartamentach ** i **** (do apartamentów **** 300zł dopłaty)
 • 6 dniowy skipass
 • Wejściówki na Apres Ski, koncerty, oraz imprezy w klubach
 • Wejściówki na basen, lodowisko, oraz organizowane turnieje sportowe
 • Codzienne popołudniowe atrakcje
 • Foto i Videorelację
 • Testy nart i snowboardów
 • Ubezpieczenie KL i NNW
 • Dojazd autokarem klasy LUX (dojazd własny -300zł, informacja o trasach autokarów z innych miast oraz transporcie samolotem ukaże się wkrótce)
 • Informator (plan tygodnia, mapki, przydatne informacje)
 • Gadżety wyjazdowe
 • Niezapomniane wrażenia :-)

Miejscowości, z których wyjeżdżamy:
Gdańsk, Szczecin, Lublin, Warszawa, Łódź, Poznań, Rzeszów, Kraków, Katowice, Wrocław

Rezydencje, w których jesteśmy zakwaterowani:
Le Flocon, Meijotel, Vallee Blanche, Tyrol, Cote Brune, Le Cabourg, Le Prince des Ecrins, Le Goleon, Alba, Cortina

Dodatkowo wykupić można:

 • Wypożyczenie sprzętu na cały tydzień
 • Tygodniowe szkolenie (2 godz. dziennie 2 na stoku + 1 videocoaching)
 • Wypożyczenie pościeli (12 euro) i ręczników (6 euro)
 • pakiet żywnościowy 150 zł
 • ubezpieczenie SKI 50 zł

Należy zabrać ze sobą:

 • Krem do opalania z wysokim filtrem (mieszkamy na wysokości 1800, a jeździmy aż do 3600 m.n.p.m. Les Deux Alpes cechuje się dużą ilością dni słonecznych.
 • Gogle, lub przynajmniej okulary z filtrem UVA UVB
 • Letnie oraz zimowe ubrania (mimo, że to kwiecień, to na tej wysokości mogą panować iście zimowe warunki, natomiast w miasteczku nie raz jest bardzo ciepło)
 • Pościel
 • Kostki do zmywarki, worki na śmieci, gąbkę do naczyń, ściereczkę, papier toaletowy
 • Przebrania :-)

TRASY

Region narciarski usytuowany w punkcie zetknięcia się Alp Północnych z Południowymi, w sercu Masywu Oisans i u wrót Parku Narodowego Ecrins. Stacja feruje teren narciarski jedyny w swoim rodzaju, śnieg gwarantowany jest przez cały rok. Jako pierwsza z francuskich stacji narciarskich dysponowała terenem do jazdy na nartach latem.

Ośrodek Les Deux Alpes powstał dzięki połączeniu dwóch górskich hal. Jedna z nich należy do Mont de Lans w dolinie Romanche, druga do Vénosc w dolinie Vénéon. Ta wysokogórska, szeroka na 500 m dolina otoczona potężnymi szczytami oferuje 1200 ha terenów od 1270 do 3600 m n.p.m., 200 km oznakowanych tras zarówno dla początkujących, jak i dla profesjonalistów oraz sieć nowoczesnych wyciągów. Nad całą okolicą króluje szczyt Pic de la Meije (3983 m n.p.m.). Les Deux Alpes - leży na wys.1650 m n.p.m., ma 2000 mieszkańców i 35 000 miejsc noclegowych. Dla posiadaczy karnetów możliwość korzystania z darmowych skibusów, kursujących w obrębie całego obszaru.

Znakomity klimat, dzięki któremu przez całą zimę panują doskonałe warunki pogodowe przy ponadprzeciętnym nasłonecznieniu. Bardzo dobry śnieg w wyższych partiach, nawet podczas zimy ubogiej w opady. Powyżej 2200 m n.p.m. większość tras o północnej ekspozycji, a lodowiec pozwala na jazdę na nartach przy złych warunkach w niższych partiach gór.

KONTAKT

biuro@silesiasport.pl
tel: 32 608 14 90 tel: +48 519 850 776

Sponsorzy: